DİYARBAKIR KAŞ KONTÜRÜ

Diyarbakır Kaş Kontürü

Diyarbakır'da Kaş Kontürü İşlemi: Bu işlem yapılmadan evvel kaşınıza şekil verilmesi lazım. Uygulamadan sonra kaşınızın ne şekilde olacağına karar verilmelidir. Bu işlem kalem veyahut far ile yapılabilir.


Kaşınızın şekli belirlenir belirlenmez, anestezik bir kalem sayesinde uyuşturulması gerekir. Yapılan bu uygulamanın çok büyük bir ağrı veya acısı yok fakat ufak bir batma hissi verir. Akabinde krem sürülür. Daha sonra 7-8 dakika kadar beklenir.


İğnenin aparat ucuna takılmasından sonra uygulamaya başlanır. Öncelikle cihaz ekranından uygun ve doğru program tercih edilir, ilk uygulamaya başlandığında cildinizin en üst tabakası dediğimiz kısım aşındırılır. Yalnızca iğne ve aparatı kullanılarak çalışılır. 


Daha sonrasında iğneyi boyanın içine bandırılır ve boya cilde giydirilir. Uygulama yapılırken hafif kanamalar muhtemeldir. Bu sebeple uygulama şeker hastalarına yapılmamalı. Çünkü şeker hastalığı bulunanlarda kanama durdurulamayabilir. Diyarbakır Kaş Kontürü  işleminde Medlay Güzellik Salonu size en iyi uygulamayı uygun fiyatlarla sunar. Sağlıklı bir Kaşkontürü uygulamasının uzman ellerce yapılması gerekmektedir. Diyarbakır'da kaş kontürü alanında kendini kanıtlamış uzman ekibimizle Medlay Güzellik Salonu olarak hizmetinizdeyiz.